Doprava a platba

PLATBY

Kúpnu cenu môže kupujúci uhradiť predávajúcemu dobierkou a prevodom na účet.

Dobierka - platba pri prevzatí tovaru

Tovar hradíte v hotovosti poštovému doručovateľovi alebo na pošte.

Táto služba je spoplatnená sumou 1,00 € (bez poplatku pri objednávke za 70€ a viac).

Bankovým prevodom na účet vopred

Táto služba je bez poplatku.

Po prijatí vašej objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý je potrebné pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet.

Do variabilného symbolu je potrebné uviesť ID objednávky! Tovar vám odošleme až po prijatí platby.


DORUČENIE TOVARU

Tovary doručujeme len v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom služieb Slovenskej pošty. Doručenie sa riadi platnými podmienkami Slovenkej pošty, pričom si možete vybrať z dvoch ponúkaných možností:

Balík na adresu

Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia.

Táto služba je spoplatnená sumou 5,00 € (bez poplatku pri objednávke za 70€ a viac).

Balík na poštu

Balík na poštu je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodaný na jednu z viac ako 1400 pôšt už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na pošte je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti.

Adresu pošty zadajte v "Môj účet" do adresára  ("Upraviť adresár") alebo v pokladni, v podrobnostiach o dodaní ("Chcem použiť novú adresu").

Príklad: Meno: Vaše meno, Priezvisko: Vaše priezvisko, Spoločnosť: Pošta Komárno 1, Adresa 1: Damjanichova 3, Mesto: Komárno, PSČ: 94501

Táto služba je spoplatnená sumou 4,00 € (bez poplatku pri objednávke za 70€ a viac).